Referencje

Kilka opinii naszych Gości o willi Christo.

Dziękujemy bardzo za gościnność, serdeczność, miły pobyt. Życzymy wielu życzliwych gości, mamy nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy.

Barbara, Darek, Daniel z Mielca.

Dziękujemy za wspaniały i bardzo interesujący pobyt w cudownym Kołobrzegu. Będziemy wszystkim polecać Panią Grażynkę i pobyt w Monte Christo. Polecamy pokój nr 5 – super! Dziękujemy za cenne wskazówki i miejsca, które warto odwiedzić – byliśmy we wszystkich i polecamy i zobaczenie. Nasza podróż poślubna w Kołobrzegu była niezampomniana!

Nowożeńcy: Iwonka i Michał
16.08.2008

 Dziękujemy za wspaniały wypoczynek, śpiewy świerszczy i przepiękny ogród, w którym codziennie zauważaliśmy coś nowego. W pamięci pozostanie całe wnętrze tego pensjonatu – tak inne niż spotykane  dotąd w pensjonatach jak również niepowtarzalna atmosfera i życzliwość Pani Grażyny. Powodzenia w życiu!!!

Irena i Andrzej Kamińscy z Gorlic
3.08.2008

 Za wspaniałe warunki do wypoczynku przy gustownie wykonanym i utrzymanym ogródku pełnym zieleni i kwiatów.
DZIĘKUJEMY

Marian i Krystyna Jakubowscy
Stanisław i Irena Bachorzowie
z Opalenicy k. Poznania
10.09.2007

 Dziękujemy za serdeczne przyjęcie oraz za gościnność, wszystko czego szukaliśmy , tutaj właśnie znaleźliśmy. Spokój, cisza, wypoczynek, dużo słonka, miłych chwilek.
Pokój jak marzenie, to nasze całe zadowolenie.

Asia i Darek  z Łodzi, pok. nr. 3.

Wspaniałe wakacje w sympatycznym miejscu. Przytulne pokoje, wygodne łóżka. Gorąca atmosfera i przemiła właścicielką – P. Grażynką. Serdecznie dziękujemy za miły wypoczynek w hotelu ******
POZDRAWIAMY

Dariusz, Ela, Marta, Ania, Agnieszka Janczewscy z Warszawy
14.07.2007 – 28.07.2007

 Świetne miejsce, bardzo dobre warunki, przesympatyczna i bardzo życzliwa Gospodyni – pobyt trzydziestodniowy wcale nam się nie dłużył. Poza tym ciekawa okolica – dużo możliwości spacerowych.

12.01.2007 – 11.02.2007
Ola i Magda z Nowego Sącza

 Było nam bardzo przyjemnie pomieszkać przez kilka dni w tak miłym, gustownymi i sympatycznym miejscu – jakie stworzyła GOSPODYNI p. Grażynka. Bardzo, bardzo dziękujemy!

Ola i Zbyszek z Wieruszowa z chłopcami
PS. Mieszkaliśmy w „3″ – POLECAMY!!!
24 XII 2006 do 28 XII 2006

 Dziękujemy za życzliwość, troskę, ciepłe słowo na początek dnia i miły uśmiech przed zaśnięciem, za cierpliwość dla naszej małej Zosieńki i zainteresowanie.
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli gościć u pani w tak pięknym i z ogromnym smakiem stworzonym domu.

Tadeusz, Marta, Marek i Zosia ze Zgorzelca
24.08.2006

Cudowne miejsce, cudowna atmosfera i oczywiście cudowna Właścicielka przecudownego pensjonatu. Dziękujemy za cudowny wypoczynek!!!

Katarzyna Wojtaszewska z Warszawy

Doskonałe miejsce na komfortowy i miły pobyt z rodzinką i niesamowita wygoda!
Do zobaczenia.

Barbara, Michał i Kubuś Świder z Łodzi
Kołobrzeg 27 VII 2006

 Tak jak nasi poprzednicy, my również jesteśmy bardzo zadowolenia, za czyściutkie wyposażenie za to że do maximum możemy zachować prywatność. Choć to grudzień a tutaj jest morze ale my też świetnie wypoczywamy.
Bardzo sympatycznej Pani właścicielce wszystkiego najlepszego.

Lucyna i Józef-Sławomir 21.XII.2006